MEBELEXPO 2007

XIV Targi Mebli, Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna
Salon Dekoracyjny


Salon dekoracyjny

Targi MEBELEXPO to czołowa w kraju impreza eksponująca branżę meblarską i temat wystroju wnętrz. Z każdym rokiem zyskuje na popularności i zdążyła stać się imprezą cykliczną na południu Polski. Świadczy o tym rosnąca liczba zarówno wystawców jak też zwiedzających.

W ubiegłym roku odwiedziło nasze targi ponad 10 000 gości.

Podobnie jak w roku ubiegłym, w ramach targów MEBELEXPO, otwieramy SALON DEKORACYJNY, który zdążył już udowodnić, że temat ten cieszy się wciąż rosnącym zainteresowaniem.

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do uczestnictwa w niecodziennym przedsięwzięciu - SALONIE DEKORACYJNYM - imprezie innowacyjnej, wykreowanej na bazie Targów o charakterze Festiwalu.

Naszym założeniem jest stworzenie pomostu pomiędzy sztuką, sztuką użytkową a odbiorcą, poprzez aktywną prezentację Państwa oferty. Celem imprezy jest wykreowanie z typowo informacyjnych stoisk indywidualnych warsztatów. Forma takiej imprezy daje duże możliwości pokazania ciekawej aranżacji pomieszczeń przez zaproszoną przez nas grupę architektów, projektantów i dekoratorów. Zależy nam na czynnym uczestnictwie zwiedzających w pokazach oraz w przygotowaniu dla nich gotowych propozycji wnętrz. W tym celu już dzisiaj możemy zaoferować Państwu nowa formułę naszych Targów. Uczestnictwo sponsorów oraz mediów pozwala na szeroką kampanie targów oraz wypromowanie produktu, marki i przybliżenie odbiorcy wizerunku firmy z pewnością w sposób niekonwencjonalny i bardziej atrakcyjny.

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO WSPÓŁORGANIZACJI IMPREZ TOWARZYSZĄCYCH
WARSZTATY - POKAZY - KONKURSY

  • wyploty z wikliny
  • "pędzlem po szkle"
  • zdobienie porcelany
  • "dłutem w drewnie"
  • pokazy tkania
  • "igłą i nitką"

 
Organizator imprezy:
Miedzynarodowe Targi Katowickie Sp. z o.o.
ul. Bytkowska 1B, PL 40-955 Katowice
tel: +48 32 7899100, fax: +48 32 2540227
info@mtk.katowice.pl